تکنیک:رنگ روغن

ساخت وبلاگ
چکیده : بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش،زیبا و زشتش پای توست،تقدیر را باور نکــــــــــن تصویر اگر زی... با عنوان : تکنیک:رنگ روغن بخوانید :

توضیح مختصر  راجع به رنگ روغن(برگرفته از ویکی پدیا)

  رنگ روغن با روش‌های مختلف تولید می‌شود که رایج‌ترین آنها، جوشاندن بذر  گیاه کتان و گرفتن روغن آن است. سپس این روغن را با مواد رنگی مخلوط می‌کنند. رنگ‌دانه‌ها نیز معمولا با پایه سرب و کادمیوم یاسنتتیک و پلیمری هستند. برای پاک کردن رنگ روغن از تینر استفاده می‌شود.و برای رقیق کردن نیز از روغن برزک استفاده میشود

  

و اما .....

در خانواده ای  هنر دوست به دنیا اومدم .در کودکی علیرغم همه کودکانی که معمولا صدای آوازهای معمول ایرانی و پاپ ر ا می شنیدند صدای استاد بی بدیل آواز ایران محمدرضا شجریان با من مانوس بود.حتی صدای استاد در بیداری ها و خواب من در دوران طفولیت با من همراه بود .از دیگر هنرمندان اواز ایران به صدای استاد بنان و زنده یاد ایرج بسطامی و ...علاقه زیادی دارم.

پدرم فراگرفتن هنر خوشنویسی را سال 1375 آموخت .مادرم نیز علیرغم تمام مشغله های زندگی در حال اموختن دف میباشد و صدای دلنشین دف و موسیقی در کنار تحصیل برای من و خواهرم که در حال اموختن سه تار میباشد بسیار مفرح  می باشد .

با توجه به اینکه پدرم کار سرودن اشعار خود را از سال 1385 اغاز کرده است محفل شعر و شاعری در محیط منزل در کنار هنر  نقاشی و موسیقی بسیار بسیار عالی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خزان


کوچه قدیمی

اندازه واقعی 70*50

سه تار

اندازه واقعی

80*60

باغ میوه ها

اندازه واقعی 80*60

پاییز

اندازه واقعی 70*50

 

 

طبیعت

اندازه واقعی 70*50

 

طبیعت

اندازه واقعی 70*50

 

 

آبشار


اندازه واقعی70*50

 

 

 

بهار

اندازه واقعی 60*40

 

 

دسته گل های رز

اندازه واقعی 80*60

 

 

زمستان

اندازه واقعی 90*70

 

 

 

گالری نقاشی روزهای سردرنگ روغن.تابلو رنگ روغن .رنگ روغن طبیعت.رنگ روغن.رنگ روغن.رنگ روغن,...
ما را در سایت گالری نقاشی روزهای سرد دنبال می کنید

نویسنده : باران بازدید : 4250 تاريخ : پنجشنبه 12 شهريور 1394 ساعت: 21:19

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :