تکنیک:رنگ روغن

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

برچسب ها

توضیح مختصر  راجع به رنگ روغن(برگرفته از ویکی پدیا)

  رنگ روغن با روش‌های مختلف تولید می‌شود که رایج‌ترین آنها، جوشاندن بذر  گیاه کتان و گرفتن روغن آن است. سپس این روغن را با مواد رنگی مخلوط می‌کنند. رنگ‌دانه‌ها نیز معمولا با پایه سرب و کادمیوم یاسنتتیک و پلیمری هستند. برای پاک کردن رنگ روغن از تینر استفاده می‌شود.و برای رقیق کردن نیز از روغن برزک استفاده میشود

  

و اما .....

در خانواده ای  هنر دوست به دنیا اومدم .در کودکی علیرغم همه کودکانی که معمولا صدای آوازهای معمول ایرانی و پاپ ر ا می شنیدند صدای استاد بی بدیل آواز ایران محمدرضا شجریان با من مانوس بود.حتی صدای استاد در بیداری ها و خواب من در دوران طفولیت با من همراه بود .از دیگر هنرمندان اواز ایران به صدای استاد بنان و زنده یاد ایرج بسطامی و ...علاقه زیادی دارم.

پدرم فراگرفتن هنر خوشنویسی را سال 1375 آموخت .مادرم نیز علیرغم تمام مشغله های زندگی در حال اموختن دف میباشد و صدای دلنشین دف و موسیقی در کنار تحصیل برای من و خواهرم که در حال اموختن سه تار میباشد بسیار مفرح  می باشد .

با توجه به اینکه پدرم کار سرودن اشعار خود را از سال 1385 اغاز کرده است محفل شعر و شاعری در محیط منزل در کنار هنر  نقاشی و موسیقی بسیار بسیار عالی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خزان


کوچه قدیمی

اندازه واقعی 70*50

سه تار

اندازه واقعی

80*60

باغ میوه ها

اندازه واقعی 80*60

پاییز

اندازه واقعی 70*50

 

 

طبیعت

اندازه واقعی 70*50

 

طبیعت

اندازه واقعی 70*50

 

 

آبشار


اندازه واقعی70*50

 

 

 

بهار

اندازه واقعی 60*40

 

 

دسته گل های رز

اندازه واقعی 80*60

 

 

زمستان

اندازه واقعی 90*70

 

 

 

نویسنده : باران بازدید : 4014 تاريخ : پنجشنبه 12 شهريور 1394 ساعت: 21:19

خبرنامه

لینک دوستان

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها